производи

производи

Ние може да обезбеди различни свила fibroin материјали, вклучувајќи суровини како што се degummed свила, свила fibroin решение и растворливи во лиофилизирана свила, кориснички производи во зависност од вашите барања, како што се свила fibroin филмови со varous механичка сила, инекции хидрогел и нано и микросфера, како и како fouctionalized производи за специфични апликации како што се анти-оксиданти врзуваат филмови и невидливи и peelable свила fibroin филмови за козметика.

IMG_9432 (1)

WhatsApp Online Chat !