Свила Fibroin Мембрана

Краток опис:

fibroin мембрана производи свила со дебелина и механички својства tailorable во согласност со барањата на корисниците.


детали за производот

Тагови производ

B ранд Име: Fancci

Алтернативно име: Никој

Вовед :

fibroin мембрана производи свила со дебелина и механички својства tailorable во согласност со барањата на корисниците. Мембраните може да бидат подготвени со или без пори, со големина на порите варира од нанометри да микрометри, со што се погодни за култура на клетки и ослободување на лекот студии.

P arameter и имоти

филм дебелина: 10-300 микрометри;

Стрес: 0.1-1 MPa;

Вирус: 50-200%

Забелешка:

Овој производ е прилагодено производ. Ние можеме да понудиме серија од свила fibroin мембрана производи со и без пори во зависност од вашите барања.
  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !