Свила Fibroin порозни скеле

Краток опис:

Во зависност од потребите на клиентите, бела, еластична и порозна скелети може да се обезбеди во било која форма (цилиндер, диск, коцка, итн) и димензии.


детали за производот

Тагови производ

B ранд Име: Fancci

Алтернативно име: Никој

Јас ОВЕД:

Во зависност од потребите на клиентите, бела, еластична и порозна скелети може да се обезбеди во било која форма (цилиндер, диск, коцка, итн) и димензии. На меѓусебно поврзани големи пори во скелети олесни транспортот на хранливите материи, дозволувајќи им на клетките да се закачите, се размножуваат и се разликува во ин витро и ин виво студии.

P arameter и имоти

Големината на порите можат да бидат различни во опсег на 100-1000 микрометри; Порозност: 90%

N ОТЕ :

Овој производ е прилагодено производ. Ние можеме да понудиме серија на порозни скелети во зависност од вашите барања.

 
  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !