Silk fibroin Membrane

Përshkrim i shkurtër:

mëndafshi produktet e fibroin membrana me trashësi dhe vetitë mekanike tailorable sipas kërkesave të klientëve.


Detail Product

Produkt Tags

B rand Emri: Fancci

Emri Alternative: Asnjë

Hyrje :

mëndafshi produktet e fibroin membrana me trashësi dhe vetitë mekanike tailorable sipas kërkesave të klientëve. Membranat mund të jenë të përgatitur me ose pa poret, me madhësi pore ndryshme nga nanometra në mikrometra, prandaj i përshtatshëm për të kulturës qelizore dhe lirimin e drogës studimeve.

P arameter dhe vetitë

trashësi film: 10-300 mikrometra;

Stresi: 0.1-1 Mpa;

Strain: 50-200%

Shënim:

Ky produkt është një produkt i përshtatur. Ne mund të ofrojmë seri të produkteve fibroin mëndafshi membrana me dhe pa poret sipas kërkesave tuaja.
  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !